Tescoma Závaží Pro Kvašení DELLA CASA, 3 Ks

Tescoma Závaží pro kvašení DELLA CASA, 3 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Příprava domácích potravin
Dodavatel:Tescoma
Cena:329.00 Kč
Tescoma Závaží pro kvašení DELLA CASA, 3 ks 2,5 (50%) 25 hodnocení

Závaží pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma zatíží krouhané zelí, nakládanou zeleninu, kimchi apod. během kvašení. Materiál: přírodní keramika s odolnou glazurou. Záruka: 3 roky.V čem závaží pro kvašení DELLA CASA vyniká? Tři kusy keramického závaží vytvoří kruh, který zatíží krouhané zelí tak, že bude kompletně ponořené v nálevu po celou dobu kvašení.


 • Maxxo MM01
  Maxxo MM01

  Vyrobte si své mléko, smoothie, tofu, kaši či polívku. Přístroj vám dá vybrat z celkem 10 programů, které slouží pro snadnou a rychlou..

  2299.00 Kč
 • Tescoma Souprava pro kvašení DELLA CASA 5 l
  Tescoma Souprava pro kvašení DELLA CASA 5 l

  Souprava pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma je vynikající pro přípravu domácího kysaného zelí, kvašených okurek, nakládané..

  439.00 Kč
 • Orion Miska na klíčení
  Orion Miska na klíčení

  Miska s víčkem a sítkem je ideální pro pohodlné klíčení semen luštěnin, obilovin, bylin i zeleniny – fazole, hrách, pohanka, čočka,..

  169.00 Kč
 • Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA
  Tescoma Mřížka pro kvašení DELLA CASA

  Mřížka pro kvašení DELLA CASA značky Tescoma umožňuje připravit domácí kvašené okurky i jinou zeleninu, nakládané hermelíny,..

  66.00 Kč
 • Orion Sada na výrobu sýra
  Orion Sada na výrobu sýra

  Sada na výrobu domácího sýra nebo tvarohu vám umožní z mléka, které například nestihnete jinak zpracovat, vyrobit výborný domácí..

  139.00 KčVybavení pro: Příprava domácích potravin V sekci kuchyně a jídelna je možné objevit tescoma závaží pro kvašení della casa, 3 ks!
© 2021 Kontakt