Tescoma Stojánek Na Vejce ALL FIT ONE, 2 Ks

Tescoma Stojánek na vejce ALL FIT ONE, 2 ks

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Servírování
Dodavatel:Tescoma
Cena:139.00 Kč
Tescoma Stojánek na vejce ALL FIT ONE, 2 ks 4,5 (90%) 27 hodnocení

Stojánky na vejce v unikátní linii ALL FIT ONE. Mají unikátní tvar dna, který perfektně dosedá na univerzální podšálek ALL FIT ONE vhodný pro použití se všemi šálky na espresso a cappuccino, šálky i hrnky na čaj linie ALL FIT ONE. Výhodou je, že ke stojánkům na vejce si proto nemusíte pořizovat speciální podšálek a tím pádem můžete doma mít jen tolik podšálků ALL FIT ONE, kolik skutečně potřebujete. Také skladování univerzálních podšálků ALL FIT ONE je jednodušší, protože ve skříňce nevznikají nesourodé „komínky“ z mnoha různých typů podšálků. S linií ALL FIT ONE šetříte nejenom peníze, ale i místo ve skříňkách kuchyňské linky.


 • Florina Keramický stojánek na vejce
  Florina Keramický stojánek na vejce

  Jak nejlépe servírovat vajíčka ke snídani? Rozhodně ve stylovém stojánku na vajíčka v jemném růžovém odstínu. Stojánek doladí a..

  49.00 Kč
 • Toro Kalíšek na vejce, nerez
  Toro Kalíšek na vejce, nerez

  Kalíšek neboli stojánek na vajíčko je velmi praktický pomocník v každé domácnosti při servírování na měkko uvařených vajec, díky..

  59.00 Kč
 • Cukřenka pocínnerez sítko 0,18 l
  Cukřenka pocínnerez sítko 0,18 l

  Cukřenka se sítkem je potřeba při cukrování buchet, bábovek, koláčů. Jemné sítko je vhodné např. na moučkový cukr. Materiál:..

  99.00 KčVybavení pro: Stojánky na vajíčka V sekci kuchyně a jídelna | servírování je možné objevit tescoma stojánek na vejce all fit one, 2 ks!
© 2021 Kontakt