TORO mlýnek na koření 4 kořenky

TORO Mlýnek Na Koření 4 Kořenky

TORO mlýnek na koření 4 kořenky

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Mlýnky, slánky a pepřenky
Dodavatel:Toro
Cena:349.00 Kč
TORO mlýnek na koření 4 kořenky 5 (100%) 24 hodnocení

Nerezový gravitační mlýnek na koření se čtyřmi skleněnými kořenkami na různé druhy koření. Jednoduché ovládání - stačí jen otočit a mlýnek mele. Keramické vnitřní tělo mlýnku. Nastavitelná hrubost mletí. Každá kořenka má své víčko. Pohon mlýnku na 4 AAA baterie (nejsou součástí balení).Skleněné nádobky se šroubují na mlýnek, jejich výměna je tedy velmi rychlá. Hrubost mletí si nastavíte pomocí plastového regulovatelného otočného knoflíku, který se nachází nad mlecí hlavou. Otočením k menším tečkám si zajistíte jemnější mletí, otočením k větším tečkám hrubší mletí. Nastavení je pozvolné. Pak už stačí mlýnek jen otočit a automaticky začne mlet.


 • Dochucovací sada, 5 ks
  Dochucovací sada, 5 ks

  Stojan s dochucovací sadou vám umožní mít vaše oblíbené koření vždy po ruce při domácím i venkovním stolování. Můžete ho..

  209.00 Kč
 • Altom Slánka a pepřenka Regular
  Altom Slánka a pepřenka Regular

  Jen málokterý pokrm se obejde bez špetky soli a trošky pepře. Nádherný set pepřenky a solničky z porcelánu v bílé lesklé glazuře s..

  159.00 Kč
 • Bormioli Rocco Dávkovač koření Genietti, 250 ml
  Bormioli Rocco Dávkovač koření Genietti, 250 ml

  Obyčejné kuchyňské doplňky nejsou nic pro vás? Tak to se vám určitě zalíbí tato skleněná dávkovací kořenka. Dózička je vyrobená..

  159.00 KčVybavení pro: Mlýnky elektrické V sekci kuchyně a jídelna | mlýnky, slánky a pepřenky je možné objevit toro mlýnek na koření 4 kořenky!
© 2021 Kontakt