Konvice TEO s vyluhovacími sítky, Tescoma 1,25 l

Konvice TEO S Vyluhovacími Sítky, Tescoma 1,25 L

Konvice TEO s vyluhovacími sítky, Tescoma 1,25 l

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Čaje a káva
Dodavatel:Tescoma
Cena:259.00 Kč
Konvice TEO s vyluhovacími sítky, Tescoma 1,25 l 3 (60%) 24 hodnocení

Konvice TEO s vyluhovacími sítky, Tescoma.Vynikající pro přípravu a podávání všech druhů čaje a čajových nápojů. Opatřeno hlubokým sítkem pro vyluhování čerstvé máty, meduňky, zázvoru, sušených šípků, ovoce apod. a extra jemným sítkem pro vyluhování všech druhů sypaného čaje. Vyrobeno z žáruvzdorného borosilikátového skla, vhodné pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky i pro nalévání vařící vody z varných konvic, vhodné do mikrovlnné trouby. Rukojeť, víčko a sítka z odolného plastu. Myjte běžnými čisticími prostředky, nemyjte v myčce nádobí. Návod k použití uvnitř balení.


 • Orion Keramická konvice ALFA 1,4 l, krémová
  Orion Keramická konvice ALFA 1,4 l, krémová

  Dopřejte si chvilku pro sebe a relaxujte třeba u konvice teplého čaje s knihou v ruce. Okamžitě zapomenete na starosti všedního dne a..

  299.00 Kč
 • Orion Čajník Lola, 1,8 l
  Orion Čajník Lola, 1,8 l

  Luxusní čajník s píšťalkou je vyroben z kvalitního nerezu v moderním designu. Skvěle se uplatní jak v klasické, tak moderní kuchyni...

  359.00 Kč
 • Orion Konvice var. sklofiltr RACHEL 1,6 l
  Orion Konvice var. sklofiltr RACHEL 1,6 l

  Konvice se sítkem/filtrem a pokličkou. Díky jemnému sítku můžete připravovat bylinné nálevy, ovocné čaje, sypané černé i zelené..

  499.00 Kč
 • Altom čajník Paris Rose 2,5 l
  Altom čajník Paris Rose 2,5 l

  Čajník s píšťalkou je vyrobený z kvalitní nerezové oceli s dekorem růží. Čajník je součástí kolekce Paris Rose, která zaujme na..

  399.00 KčVybavení pro: Čajníky a čajové konvice V sekci kuchyně a jídelna | Čaje a káva je možné objevit konvice teo s vyluhovacími sítky, tescoma 1,25 l!
© 2021 Kontakt