Postel Timmi

postel Timmi

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Dětský a studentský nábytek
Dodavatel:Möbelix
Cena:10499.00 Kč
postel Timmi 4 (80%) 26 hodnocení

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Působivá postel Timmy nadchne svou praktickou výsuvnou funkcí. Základní lůžko nabízí pohodlnou ležící plochu 90 x 200 cm. Stačí zatáhnout za zásuvky a postel se promění na velké lůžko s rozlohou 180 x 200 cm. Vysoké boční stěny dělají z postele útulný úkryt a slouží jako opěrka při večerech s knížkou. Praktická funkční postel s robustním tělem je ideální pro dětské a mládežnické prostory. Pod lůžkem se nacházejí dvě prostorné zásuvky s vnitřním rozměrem 78 x 10 x 45 cm (Š/V/H) a přední strany z masivního bukového dřeva. Zde můžete snadno uložit všechny lůžkoviny, četné hračky nebo přebytečné věci ze šatníku. Součástí postele je i rošt vyrobený z bukových lamel. Vše, co potřebujete, je už jen odpovídající matrace, který můžete dokoupit také u nás v e-shopu. Upozornění: Tato položka není vystavena v našich prodejnách, je možné ji objednat přes náš e-shop nebo na kamenných prodejnách. Naši pracovníci vám rádi poradí! V ceně nejsou zahrnuty matrace, polštáře a jiné doplňky, lůžkoviny a dekorace.


 • Dětskájunior postel Nika
  Dětskájunior postel Nika

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato dětská a juniorská postel v bílé barvě nabízí pohodlné místo na spaní po mnoho let. Díky..

  6199.00 Kč
 • postel Z Masivu Finn Šedá 90x200cm
  postel Z Masivu Finn Šedá 90x200cm

  Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE.   Tato moderní postel v šedé barvě je praktickým doplňkem ať už do do pokoje pro hosty..

  3499.00 KčVybavení pro: Dětské postele V sekci dětský pokoj | dětský a studentský nábytek je možné objevit postel timmi!
© 2021 Kontakt